Trenerzy

Kornelia Stawicka – Zielenkiewicz

Lubi i ceni sobie ludzi. Wierzy w każdego człowieka i możliwe porozumienie. Szuka sposobów na to by życie jej i innych było lepsze, pełniejsze, by przynosiło korzyści. W tym celu świadomie wykorzystuje różnorodne narzędzia, które wyniosła z niezliczonych treningów i własnego doświadczenia.

Przez 20 lat związana z edukacją – prowadziła sieć placówek edukacyjnych, korzystających z zasad nowoczesnej edukacji. Przez ten czas była zarówno nauczycielką języka angielskiego, managerem, mentorem, superwizorem, trenerem  i opiekunem wspierającym dla swoich nauczycieli. Jej firma zdobyła tytuł Rzeczpospolitej na „firmę nieprzeciętnie przyjazną matkom”

Prywatnie – mężatka z 20 letnim stażem, mama trójki dzieci – dwóch nastolatek (14 i 16 lat) i 8-letniego syna.

Alicja Dzierżak

Wierzy, że każdy dzień, każde zdarzenie, każda rola społeczna, daje okazję do rozwoju. Szuka rozwiązań, które pomogą zarówno jej jak i innym skutecznie wdrażać zmiany w życiu.  Wspiera w szukaniu nowych dróg i nieoczywistych rozwiązań. Jest specjalistką w przedstawianiu trudnych zagadnień w prosty sposób.

Przez ostatnie 10 lat przewinęła się przez firmy z branży produkcyjnej, edukacji i IT, zarówno korporacje jak i energiczne start-upy, zauważając kolosalne marnotrawstwo w wykorzystaniu kompetencji ludzi i zespołów. Lean Managerka i adeptka Porozumienia bez przemocy (NVC).

Prywatnie mężatka i młoda mama.

Joanna Jaszewska

Pasjonuje się zgłębianiem zagadnień w zakresie zarządzania, komunikacji i motywacji oraz tematyką funkcjonowania i budowania zespołów biznesowych i grup nieformalnych. Analizuje tajniki porozumiewania się w sposób werbalny i niewerbalny w praktyce oraz w teorii, dążąc do opracowania zasad skutecznej komunikacji estetycznej, która ułatwi świadomie minimalizowanie występowania barier komunikacyjnych.

Od 18 lat uważnie przygląda się różnym środowiskom, pracując z ludźmi i dla ludzi w usługach prywatnych i publicznych. Aktualnie kieruje zespołem pracowników i dba o kulturę obsługi klienta. Posiadaną wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w programach szkoleń prowadzonych między innymi dla osób zmuszonych do przekwalifikowania się i znalezienia swojego miejsca na rynku pracy.

Rodzina, ciekawostki kulinarne oraz wartościowe książki wypełniają jej wolny czas, spędzany zawsze kiedy jest to możliwe nad polskim morzem i jeziorami.